Drsné vyhrážanie sa smrťou: Poľovník chcel zastreliť slovenského majstra v zjazde!

Adam Rojček
Adam Rojček

BRATISLAVA - Aj keď sa to zdá byť šialené, aj v dnešnej dobe sa nájdu takíto jedinci. Niekomu stále vadí, že sa ľudia na bicykli idú previesť do prírody. Poľovník Ján Slavkovský už ale zašiel priďaleko. Na sociálnej sieti poslal slovenskému majstrovi v zjazde Adamovi Rojčekovi drsný odkaz.

Ján Slavkoský má na sociálnej sieti uvedené, že pracuje alebo pracoval ako vedúci LO at Lesy SR š.p. Pánovi zrejme vadilo, že sa Rojček rozhodol previesť na bicykli po Kráľovej Holi. Našiel si ho preto na sociálnej sieti, kde mu poslal odkaz: "Máš šťastie, že pod dorčinou som nemal svoju fujaru .30-06, to by si už nerozchodil."

Na vyhrážku zareagoval aj samotný cyklista, ktorý zostal pochopiteľne zhrozený, ako málo stačí niektorým ľuďom na to, aby sa vyhrážali smrťou. Poľovník, ktorý drží zbraň, môže tieto hrozby aj reálne uskutočniť. "Dávajte si prosím vás v lesoch pozor, myslel som si, že takíto ľudia už nie sú, bohužiaľ sú tu medzi nami a dúfam, že sa nikomu nič nestane. Napríklad tu pán Slavkoský ma chcel pri zjazde z Kráľovej Hole zastreliť," vyjadril sa Rojček.


Tagy: Adam Rojček

Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Milan Kapusta, instagram - Adam Rojček

DISKUSIA