Nahnevaná sestra Ronalda reaguje na Modričov triumf: Nevyznáte sa vo futbale!

Cristiano Ronaldo so Zlatou loptou pre najlepšieho futbalistu svetaCristiano Ronaldo so Zlatou loptou pre najlepšieho futbalistu sveta Zdroj: SITA

PARÍŽ - Nie každý prijal s pochopením, že Zlatá lopta sa po rokoch nadvlády futbalových géniov Cristiana Ronalda a Lionela Messiho ocitla v rukách Luku Modriča. Sestra portugalskej hviezdy Katia Aveiro sa rozhodla verejne vyjadriť svoju nevôľu, že nevyhral futbalista známy pod svetoznámou skratkou CR7.

Aveiro na svojom profile na instagrame zverejnila fotografiu Cristiana Ronalda so Zlatou loptou a na adresu Modričovho triumfu napísala. "Áno, je najlepší na svete, ale len podľa tých, ktorí sa nevyznajú vo futbale."

Cristiano Ronaldo mal šancu stať sa prvým hráčom so šiestimi víťazstvami v prestížnej ankete odborného časopisu France Football. Svojich päť triumfov získal čoskoro 34-ročný Portugalčan v rokoch 2008, 2013, 2014, 2016 a 2017. Aktuálne skončil druhý, ale o tri priečky vyššie ako jeho veľký argentínsky rival Messi, víťaz z rokov 2009 - 2012 a 2015.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Zlatá lopta Luka Modrič Katia Aveiro
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články