Cibulková prekvapila fanúšikov: Ak očakávate, že končím s kariérou, alebo som tehotná, tak ...

Tenistka roka 2018 Dominika Cibulková
Tenistka roka 2018 Dominika Cibulková

BRATISLAVA - Naša Tenistka roka 2018 Dominika Cibulková (29) sa konečne rozhodla podeliť s fanúšikmi o horúcu novinku, ku ktorej už dlho smerovala a teraz sa stáva realitou. Hráčka TK Slovan Bratislava, ktorá sa už rekordný ôsmykrát stala aj najpopulárnejšou slovenskou tenistkou roka podľa internetového hlasovania na stránke STZ, zverejnila na sociálnych sieťach krátky list, v ktorom všetko ozrejmila.

"Milí priatelia, chcem sa s Vami podeliť o novinku, ku ktorej som dlho smerovala a teraz sa stáva skutočnosťou. Ak očakávate, že vyhlásim, že končím s kariérou alebo som tehotná, tak ešte nie :)," začína svoj príhovor 29-ročná tenistka, ktorá sa s ôsmimi oceneniami odpútala v historickom poradí podľa počtu víťazstiev v populárnej ankete Tenista roka od trojice Karol Kučera, Dominik Hrbatý, Daniela Hantuchová, ktorí majú po sedem víťazstiev.

"A teraz tá novinka: s talentovanou spisovateľkou Andreou Coddington, ktorá ma pozná dlhé roky pracujem na svojej knihe. Nebude to žiadna tenisová biblia, ale bude taká ako ja. S mojou láskou k tenisu, mojimi úspechmi, pádmi, ťažkými rozhodnutiami, kritikou, krásnymi víťazstvami, vášňou pre módu, rodinou, láskou. Bude to môj život,..." odhaľuje Cibulková fanúšikom novinku. 

"Ešte nevieme kedy ju presne vypustíme do sveta, lebo písanie si užívame a nikam sa neponáhľame, na všetko je správny čas. Jedno je však isté - bude krásna, voňavá, s mnohými fotkami a najúprimnejšia ako sa dá. Mám Vás rada, Domi," končí svoj príhovor úspešná slovenská tenistka. 

Zverenkyňa Mateja Liptáka sa v pomaly končiacom roku dostala do finále na dvoch turnajoch WTA. Vo februári nestačila v Budapešti na Alison van Uytvanckovú, v máji prehrala po tuhom boji s Ruskou Anastasiou Pavľučenkovovou. Vo Wimbledone si štvrťfinálovou účasťou vyrovnala svoje kariérne maximum na tomto turnaji. Na US Open sa dostala do osemfinále. Sezónu 2018 ukončila na 25. mieste v rebríčku WTA.

 


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Pavol Zachar

DISKUSIA