Lídri asistencií Moha a Škvarka: Na ich hviezdne momenty sa pozrel odborník Martin Mikulič

Moha vs. Michal Škvarka
Moha vs. Michal Škvarka

Aj Slovan, aj Žilina majú momentálne futbalovú superformu. Slovan stále nenašiel premožiteľa, ale má za sebou statné duo, ktoré mu dýcha na krk. Dunajská Streda je druhá a Žilina len o bod za DAC tretia. A práve šláger Slovana so Žilinou nám ponúkne posledné jesenné kolo Fortuna ligy. Duel je označený aj ako zápas mesiaca.

Pred zápasom sme sa s odborníkom na Fortuna ligu Martinom Mikuličom pozreli bližšie na dvoch kľúčových hráčov sobotných súperov. Obaja sú to lídri asistencií vo svojich kluboch a obaja ich majú na konte 7, čo je spolu s Erikom Danielom z Ružomberka najviac v našej lige. V drese Slovana má superformu Moha a v žilinskom tíme je kľúčovou postavou kapitán Michal Škvarka. „Obaja sú v top forme. Obaja sú momentálne nenahraditeľní pre svoje mužstvá a obaja servírujú jeden gól za druhým pre svojich spoluhráčov,“ hovorí Martin Mikulič, odborník na Fortuna ligu.

Práve Martin Mikulič v jeho elektronickej ceruzke rozobral niektoré asistencie oboch hráčov, resp. ich góly! Pozrite si video:


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Fortuna liga

DISKUSIA