VIDEO Nová reklama pobúrila a rozdelila fanúšikov: Veď to je jasný výsmech z Kozáka!

Reklama stávkovej kancelárie vyvolala zmiešané reakcie
Reklama stávkovej kancelárie vyvolala zmiešané reakcie

BRATISLAVA - Slovenskí futbalisti na čele s Marekom Hamšíkom, Stanislavom Lobotkom a Milanom Škriniarom sú hlavnými aktérmi reklamy, ktorú vypustil do sveta oficiálny partner reprezentácie.

Ide o známu stávkovú kanceláriu a hráči v nej ďakujú verným fanúšikom za podporu. No namiesto toho ich rozdelili na dve skupiny. Bez hanby v nej totiž narážajú na kauzu odchodu reprezentačného trénera Jána Kozáka.

Mnohí priaznivci slovenského futbalu to považujú za absolútne nevhodné a doslova ranu do srdca pre bývalého kouča národného tímu. Iní sa na nej pobavili, ale celkovo si táto reklama vyslúžila rozporuplné a zmiešané reakcie. 

Hneď na začiatku sa objavil Marek Hamšík, ktorý pripravuje posteľ tak, aby to vyzeralo, že v nej niekto spí. Dôvod na to má, na dvere mu totiž zaklopali Lobotka, Škriniar, Pekarík a Dúbravka. Avšak tentokrát nikto nešiel na žiadny nočný záťah, ale išlo sa maľovať poďakovanie pre fanúšikov.

Veľmi pekné spracovanie, sympatický odkaz, ale nešťastný námet, ktorý fanúšikov určite nespojí, skôr presne naopak... A možno sa len riadia heslom, že aj zlá reklama je reklama.


Tagy: Ján Kozák Marek Hamšík Milan Škriniar Milan Lobotka

Zdroj:
športky
Foto:
Fortuna; Video: Fortuna

DISKUSIA