VIDEO Dúbravkovci opäť vyšli naprázdno: Wolverhampton rozhodol o prehre Newcastle v posledných sekundách

Vylúčený DeAndre Yedlin a červená karta v rukách Mikea DeanaVylúčený DeAndre Yedlin a červená karta v rukách Mikea Deana Zdroj: SITA/AP - Owen Humphreys

NEWCASTLE - Futbalisti Newcastle United v bránke so slovenským reprezentantom Martinom Dúbravkom prehrali v zápase 16. kola anglickej ligy s Wolverhamptonom Wanderers 1:2.

Dúbravku v 17. minúte prekonal zblízka portugalský útočník Diogo Jota, už o šesť minúte neskôr vyrovnal Ayoze Perez. Domáci dohrávali od 57. minúty bez vylúčeného DeAndreho Yedlina a Wolverhampton presilovku využil gólom Matta Dohertyho v 94. minúte. Newcastlu patrí v tabuľke 15. priečka, tri body nad pásmom zostupu.

Newcastle United – Wolverhampton Wanderers 1:2 (1:1)
Góly: 23. Perez – 17. Jota, 90.+4 Doherty, ČK: 57. Yedlin (Newcastle)