VIDEO nádherného gólu hviezdneho Saného: Priamy kop postavil fanúšikov zo sedadiel

Leroy Sané a Gabriel Jesus oslavujú strelený gólLeroy Sané a Gabriel Jesus oslavujú strelený gól Zdroj: mancity.com

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City zvládli posledný zápas F-skupiny, keď otočili domáci duel s nemeckým Hoffenheimom a zvíťazili 2:1.

O obidva strelené góly tímu Pepa Guardiolu sa postaral nemecký supertalent Leroy Sané.  22-ročný ofenzívny záložník najskôr v 46. minúte vyrovnal výstavným priamym kopom, aby v 61. minúte strelil víťazný gól na 2:1. A práve vyrovnávajúci gól Saného stál skutočne za to. Anglický klub vyhral celú skupinu a postúpil medzi najlepších šestnásť tímov európskej Ligy majstrov.

Viac o téme: Manchester City Leroy Sané
  • Zdroj: športky