Anglický obranca sa vyznamenal: VIDEO výstavným vlastencom potopil Manchester United

Phil Jones si strelil vlastný gólPhil Jones si strelil vlastný gól Zdroj: uefa.com

VALENCIA - Manchester United prehral v poslednom skupinovom zápase Ligy majstrov na ihrisku španielskej Valencie tesne 2:1. O veľkú kuriozitu a doslova epický vlastný gól sa postaral anglický obranca červených diablov Phil Jones.

Ten v úvode druhého polčasu predviedol obrovskú chybu, keď v súboji s protihráčom nasmeroval loptu za chrbát vlastného gólmana Sergia Romera. Červení diabli ešte dokázali znížiť výsledok stretnutia gólom Marcusa Rashforda z 87. minúty, ale vyrovnať už nedokázali. Aj vzhľadom na túto prehru však Manchester United postúpil s Juventusom Turín do ďalšej fázy Ligy majstrov.

Viac o téme: Manchester United Phil Jones
  • Zdroj: športky