VIDEO Obrovský záujem o Winter Classic: Hossa si zaspomínal na hokejové začiatky

Marián Hossa, Ľubomír Višňovský, Richard Lintner a Rastislav Pavlikovský
Marián Hossa, Ľubomír Višňovský, Richard Lintner a Rastislav Pavlikovský

BRATISLAVA - Už prvý februárový víkend v novom roku vypukne obrovská hokejová show. Winter Classic, o ktorý je obrovský fanúšikovský záujem, prišli do Bratislavy odprezentovať Marián Hossa, Ľubomír Višňovský, Richard Lintner a Rastislav Pavlikovský.

Diváci sa môžu tešiť až na dva zaujímavé súboje. Najskôr si zmerajú sily hokejové legendy a neskôr vypukne veľký zápas medzi hokejovým Zvolenom a domácou Banskou Bystricou. Súboj dvoch tabuľkovo vysoko postavených mužstiev je prísľubom kvalitného zážitku. "Na zápasy pod holým nebom sme sa pripravovali prakticky tri roky. Zbierali sme informácie a skúsenosti pri organizovaní podobných podujatí. Toto je akýmsi vyvrcholením," vyjadril sa v rozhovore pre Športky Richard Lintner, ktorý sa pred okolostojacimi fanúšikmi odprezentoval aj presnou muškou. Spoločne s ďalšími hokejovými hviezdami sa pokúšal prestreliť zábranu a zároveň trafiť malú bránku. Najskôr sa ukázali na ľade profíci, neskôr si to mohli vyskúšať aj fanúšikovia.

Niečo zo svojho hokejového umenia ukázala aj legenda Chicaga Blackhawks Marián Hossa, ktorý sa na celé podujatie veľmi teší. "Odohrať takýto zápas je krásny pocit. Pamätám si, keď som na mojom prvom Winter Classic v 2010 vyšiel na ľad, pozrel som sa hore a pripomenulo mi to detstvo. Strašná zima, no vtedy to hráčom absolútne nevadí. Po 82 zápasoch v hale si zahrať jeden vonku je príjemne, chalani sa majú na čo tešiť," povedal Hossa a pokračoval: "Tu na Slovensku niečo také ešte nebolo. Bude to obrovský zážitok aj pre divákov. Som rád, že aj u nás sa robia nové veci."


Tagy: Ľubomír Višňovský Marián Hossa Richard Lintner Rastislav Pavlikovský

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Rendek
Foto:
Tipsport liga; Video: Ján Zemiar

DISKUSIA