VIDEO Hororové zranenie v našej lige: Šťastnému sa do krku zapichol kúsok z plexiskla!

Na snímke záchranári odvážajú na nosidlách zraneného hráča Banskej Bystrice Andreja Šťastného v zápase 33. kola hokejovej Tipsport LigyNa snímke záchranári odvážajú na nosidlách zraneného hráča Banskej Bystrice Andreja Šťastného v zápase 33. kola hokejovej Tipsport Ligy Zdroj: TASR - Oliver Ondráš

POPRAD - V šlágri 33. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy zvíťazili hráči Popradu v domácom prostredí nad Banskou Bystricou 5:2 a dostali sa tak na druhé miesto tabuľky práve pred svojho piatkového súpera. V prvej tretine bol zápas prerušený v 17. minúte, keď došlo k nepríjemnému stretu domáceho Martina Belluša s Andrejom Šťastným.

V čase 16:33 po náraze Belluša do Šťastného nevydržalo plexisklo, na ktorom sa v oblasti krku hosťujúci útočník poranil. Na ľade tak zasahovali záchranári a Šťastný skončil v nemocnici. "Andrej Šťastný absolvoval úspešnú operáciu v popradskej nemocnici. Zapichnuté sklo z krku mu vybrali, ranu očistili a zašili. Zajtra, po absolvovaní potrebných vyšetrení, by mal byť prepustený do domáceho liečenia," píše sa na oficiálnej facebookovej stránke banskobystričanov.

 

Viac o téme: Andrej Šťastný Plexisklo HC '05 iClinic Banská Bystrica
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Oliver Ondráš; VIDEO: Huste
  • Zdroj: TASR, SITA, športky

Súvisiace články