VIDEO River Plate na MS klubov FIFA s bronzom: Japonskú Kašimu deklasovali rozdielom triedy

Radosť hráčov River PlateRadosť hráčov River Plate Zdroj: SITA/AP/Hassan Ammar

ABÚ ZABÍ - Hráči argentínskeho klubu River Plate zvíťazili v sobotňajšom zápase o konečné 3. miesto na XV. majstrovstvách sveta klubov vo futbale v Spojených arabských emirátoch, keď si v Abú Zabí poradili s japonským tímom Kašima Antlers presvedčivo 4:0. O víťazstve juhoamerického mužstva rozhodol ešte v prvom polčase Bruno Zuculini.

Na jeho presný zásah nadviazal v druhom polčase dvoma gólmi Gonzalo Martínez a z nariadeného pokutového kopu bol úspešný aj Rafael Borre. Všetky tri góly v druhom polčase padli v rozmedzí dvadsiatich minút.

Majstrovstvá sveta klubov vo futbale v SAE (12. - 22. decembra 2018, časy sú v SEČ) - XV. ročník - sobotňajší výsledok: