VIDEO Delle Alli dostal fľašou do hlavy a... Už je známy vinník, nečakaný chuligán!

Dele Alli (v bielom)
Dele Alli (v bielom)

LONDÝN - Štvrťfinálový zápas anglického Ligového pohára medzi futbalistami Arsenalu Londýn a hráčmi Tottenhamu Hotspur (0:2) poznačil incident, keď strelca druhého gólu hostí Deleho Alliho zasiahla fľaša vhodená z hľadiska.

Udialo sa to dvanásť minút po tom, ako v 59. min spečatil postup "kohútov" do semifinále. V pozápasovom interview pre Evening Standard však s nadhľadom povedal, že presný zásah bol preňho po zásahu fľašou omnoho cennejší.

K incidentu s fľašou sa vyjadril aj tréner "Spus" Mauricio Pochettino. "Fanúšikov Arsenalu rešpektujem a nebudem generalizovať. Iba jeden hlúpy človek v hľadisku urobil chybu. Našťastie to nebola veľká rana, avšak dúfam, že 'kanonieri' z toho vyvodia zodpovednosť a identifikujú hriešnika prostredníctvom kamier," povedal Argentínčan, ktorý doviedol svoje mužstvo k prvému víťazstvu na Emirates Stadium od roku 2010.

A páchateľ je už známy. Na prekvapenie, ide o malého chlapca v kapucni. Svoj trest však zatiaľ nepozná, ale je možné, že na futbal sa dostane najbližšie až v dospelosti.

 


Tagy: Tottenham Hotspur Dele Alli

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP Photo/Frank Augstein; Video: Youtube

DISKUSIA