VIDEO Záverečná divočina na ľade Islanders: Jaroš prvýkrát v NHL zhodil rukavice!

Christián Jaroš sa pobilChristián Jaroš sa pobil Zdroj: Youtube Sportsnet

NEW YORK - Do piatkových troch meraní síl zasiahol aj ďalší Slovák Christián Jaroš v drese Ottawy Senators. Tá prehrala s New Yorkom Islanders na jeho ľade 3:6 aj vďaka dvom gólom a asistencii Mathewa Barzala. Desať sekúnd pred koncom stretnutia sa na ľade strhla bitka štyroch hráčov, do ktorej bol zapletený aj slovenský zadák. Rozhodcovia mu pripísali 5 trestných minút.

V defenzíve Senators odohral 13 a pol minúty Slovák Christián Jaroš, ktorý v samom závere za rozhodnutého stavu absolvoval svoju prvú bitku v profilige. Pri striedačkách sa pobil s Rossom Johnstonom.

Obaja si vymenili niekoľko úderov, navrch mal napokon útočník Islanders, ktorý poslal Jaroša k ľadu. Slovenský bek si okrem piatich trestných minút pripísal v zápase aj mínusový bod.

Viac o téme: New York Islanders Ottawa Senators Christián Jaroš Ross Johnston