VIDEO Agresor si nabudúce napadnutie ženy zrejme rozmyslí: Exbojovník UFC sa s ním nemaznal!

Denis Stojnič prichádza za agresorom pred nočným klubom
Denis Stojnič prichádza za agresorom pred nočným klubom

SARAJEVO - Vo svojej športovej kariére má už síce to najlepšie za sebou, ale rozhodne to má stále v sebe. Niekdajší bosniansky bojovník Denis Stojnič (38), ktorý si dvakrát vyskúšal aj zápasenie v rámci UFC, sa v Sarajeve stal veľkým hrdinom a to vďaka pohotovému zásahu.

Aj keď obidva duely v rámci UFC prehral, Stojnič je zdá sa stále vo výbornej forme. To ukázal predposlednú noc uplynulého roku pred nočným klubom v Sarajeve, keď si na videu všimol ako mladú ženu pred klubom napadol neznámy agresor. Rodák zo Sarajeva neváhal a okamžite sa ju vydal brániť, video s jeho zásahom sa okamžite stalo hitom internetu. 

Mladá baba sa noc pred Silvestrom vydala do sarajevských ulíc a zakotvila v jednom z miestnych klubov. Keď už mala dosť, rozhodla sa odísť domov. Pri čakaní na taxík sa ale stala obeťou neznámeho páchateľa, čo potvrdzuje záznam z videokamery. Ten sa snažil zneužiť to, že žena už mala niečo v sebe a očakával, že bude ľahkou korisťou. Dievča zatiahol za automobil, kde s ňou určite nemal žiadne dobré úmysly. Na jeho smolu tieto zábery z kamery neunikli pozornému oku bývalého bojovníka UFC Denisa Stojniča, ktorý v klube pracuje ako člen ochranky a okamžite sa vydal do terénu s úmyslom pomôcť napadnutej. 

Aj keď mal páchateľ určitú výškovú prevahu, proti Stojničovi nemal žiadnu šancu, čo veľmi rýchlo aj sám zistil. Z klubu sa po potýčke následne vyhrnuli ďalší ľudia s cieľom pomôcť spacifikovať agresora. "Videl som muža, ktorý bol o niečo väčší ako ja, ako zaútočil na ženu so zaťatou päsťou. V tej chvíli som sa neudržal, vybehol som von a konal to, čo bolo správne," uviedol Stojnič pre bosnianske médiá.

Napadnutá žena sa niekdajšiemu profíkovi, ktorý si v MMA pripísal 13 výhier a tri prehry, vrúcne poďakovala. "Podarilo sa mi ho spacifikovať a hlavne zaistiť bezpečnosť tomu mladému dievčaťu, ktorému som ešte pomohol do taxíka. Nakoniec to ani nechcela ohlásiť na polícii," dodal bosniansky hrdina. 


Tagy: Denis Stojnič

Zdroj:
športky
Foto:
klix.ba

DISKUSIA