Na Bokroša sa to valí ako lavína: Mne urobil to isté! Viem, o čom chlapec píše

Ernest Bokroš
Ernest Bokroš

BRATISLAVA - Ostrá kritika trénera slovenskej hokejovej "dvadsiatky" Ernesta Bokroša zo strany reprezentantov Martina Pospíšila a Miloša Fafráka spustila lavínu komentárov. V tých opisujú svoje negatívne skúsenosti aj rodičia a hráči.

Svojimi vyjadreniami na sociálnej sieti Facebook spochybnili mladí hokejisti prácu kouča, ktorá podľa nich ovplyvnila účinkovanie slovenského tímu na uplynulých juniorských MS v Kanade. Odpovede sa pritom dočkali okrem nahnevaných fanúšikov aj od ďalších, ktorí majú so súčasným vedením dvadsiatky problém. 

"Presne toto sa stalo synovi tento rok v projekte. Vybojoval si miesto v novozámockom áčku a darilo sa mu, tak ho po intervencii funkcionárov povolali do projektu. Po týždni nám vyvolával, že tam nechce ostať. Bokroš mu úplne odj*bal psychiku a keď sme sa na neho boli pozrieť, bol ako vymenený. Zrazu zabudol hrať hokej. Mohol by som ešte písať, ale hlavne je, že už sa z toho dostal," napísal pán Slávik.

K tomu sa pridal aj otec Davida Nováka, ktorý v projekte slovenskej dvadsiatky pôsobil od roku 2014 do 2016. "Okrem iných nenormálnych veci mi napadol masér mužstva syna v šatni a skoro pred všetkými hráčmi mu rozbil peru päsťou a to len za to, že si pýtal bundu na tréning vonku, lebo pršalo, ale on ju medzi tým odovzdal a masér mu tvrdil, že neodovzdal, tak spravil grimasu a išiel do šatne, kde prišiel masér a napadol ho. O 20 minút mi telefonuje veľký pán tréner, že môj syn napadol maséra a posiela ho domov, ale že to nebude riešiť nakoľko dve sezóny tam hral. Keď som mu vysvetlil, ako sa to stalo a že idem podať trestné oznámenie na maséra, tak ma uprosil nech to nespravím," uviedol. 

Nezostalo však len pri rodičoch a svoju skúsenosť napísal aj bývalý hráč Miroslav Ďurák. "Martin plne ťa podporujem a presne viem čo si prežíval. Mne urobil to isté a stalo ma to flek v Zlíne a ďalej v Čechách. Toľko zla, čo tento pán napáchal, to snáď nie je možné. A on je ešte stále pri mládeži."  

"Také normálne trenčianske. Zažili sme, viem o čom chlapec píše," podelila sa so svojim pohľadom na vec pod Pospíšilovim statusom diskutujúca Katarína. 


Tagy: Ernest Bokroš Martin Pospíšil

Zdroj:
športky
Foto:
TASR

DISKUSIA