VIDEO Obrovská senzácia v Parku princov: Hviezdy PSG už minuloročný pohárový triumf nezopakujú!

Ani vedúci gól Neymara PSG na postup nestačilAni vedúci gól Neymara PSG na postup nestačil Zdroj: psg.fr

PARÍŽ - Ani vedúci gól brazílskej hviezdy Neymara zo 63. minúty nestačil obhajcovi vlaňajšieho pohárového triumfu v domácom Parku princov na postup do semifinále. Senzačným obratom sa o senzáciu postarali futbalisti Guingampu, ktorí ešte pred gólom Brazílčana zahodili v 61. minúte pokutový kop, ale napokon sa dočkali obrovského triumfu.

Guingamp totiž dostal príležitosť ďalších dvoch pokutových kopov a N'Gbakoto a v repríze aj Thuram sa už zo značky pokutového kopu nepomýlili a postarali sa tak o senzačné vyradenie obhajcu minuloročného prvenstva.

Ďalej po penaltovej dráme postúpili aj monacké kniežatá a o finále si zahrá aj Bordeaux.

Monako - Rennes 1:1, 8:7 na strely zo značky pok. kopu - Monako postúpilo do semifinále

Bordeaux - Le Havre 1:0 - Bordeaux postúpilo do semifinále

Paríž St. Germain - Guingamp 1:2 - Guingamp postúpil do semifinále

Viac o téme: Neymar PSG Guingamp
  • Zdroj: SITA, športky