VIDEO Országhovi chýbalo zanietenie a odhodlanie: Hlasy po piatej prehre v rade

Na snímke brankár Marek Čiliak (Slovan)
Na snímke brankár Marek Čiliak (Slovan)

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v piatkovom domácom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) s Viťazom Podoľsk 1:3. Pre zverencov Vladimíra Országha to bola piata prehra v sérii. "Belasí" sú na chvoste tabuľky Západnej konferencie a zároveň i celej súťaže so ziskom 27 bodov.

Hlasy:

Vladimír Országh (tréner Slovana): "Gratulujem súperovi k víťazstvu, bolo zaslúžené. Dostali sme dva rýchle góly a kým sme sa do toho dostali, uplynulo pol zápasu. Súper bol silný na puku, my sme sa, naopak, ťažko presadzovali. Chýbalo mi aj zanietenie a odhodlanie, v domácom zápase by emócie nemali chýbať."

Valerij Belov (tréner Viťaza): "Sme radi, že sme dokázali zvíťaziť. Som hrdý na mojich zverencov, že si udržali vedenie. Získali sme dôležité body, ktoré veľmi potrebujeme."

Adam Liška (hráč Slovana): "Vždy je o čo hrať, aj za nepriaznivého stavu. Nemôžeme si dovoliť odohrať striedanie, keď by sme nešli naplno. Prvý gól beriem na seba, Siomin mi tam zobral puk."

Marek Čiliak (brankár Slovana): "Musíme zlomiť túto sériu prehier. Dostali sme sa do toho sami a sami sa z toho musíme vyhrabať. Musíme niečo zmeniť a ísť nabudúce naplno. Dnes to bola katastrofa."


Tagy: Vladimír Országh HC Slovan Bratislava Viťaz Podoľsk

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
TASR, SITA
Foto:
TASR – Jakub Kotian; Video: TASR

DISKUSIA