Neodolateľná ponuka organizátorov: Hokejové legendy uvidíte za bezkonkurenčnú cenu!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

BANSKÁ BYSTRICA - Organizátori hokejového podujatia Kaufland Winter Classic Games 2019, ktoré sa uskutoční počas prvého februárového víkendu na banskobystrickom štadióne na Štiavničkách, pripravili ďalšiu novinku, z ktorej sa tentoraz potešia predovšetkým študenti stredných a vysokých škôl. Tí si môžu od pondelka zakúpiť vstupenku na atraktívny Súboj legiend, ktorý je spojený aj s jedinečnými súťažami zručností, a to za polovičnú cenu.

"Vďaka spolupráci s Banskobystrickým samosprávnym krajom sme vytvorili pre žiakov stredných a vysokých škôl nielen na území stredného Slovenska možnosť uplatnenia študentskej zľavy na kúpu lístka na Súboj legiend. V sobotu 2. februára, kedy budú k videniu na jednom mieste naši hviezdni hokejisti, ktorí sa mimochodom ešte nikdy predtým spoločne na takejto akcii nestretli, uvidia diváci aj originálne súťaže zručností. Toto všetko sľubuje zážitok, ktorý si práve študenti môžu užiť za polovičnú cenu z reálnej hodnoty ponúkanej vstupenky," avizoval zaujímavú novinku prostredníctvom tlačovej správy riaditeľ Tipsport ligy Richard Lintner.

Študentská zľava sa dá uplatniť u oboch oficiálnych predajcov vstupeniek na Kaufland Winter Classic Games 2019 - spoločností Ticketportal a Predpredaj.sk. Kupujúci ju získa po zadaní kódu "STUDENT". Pri vstupe cez turnikety na štadión VŠC Dukla v Banskej Bystrici, ak bude vyzvaný, bude sa musieť preukázať platným študentským preukazom.

"Keďže hovoríme o päťdesiatpercentnej zľave, vstupenka je zvýhodnená z 18 na 9 eur. Využitím tejto ponuky, a tiež i kúpou originálnych hokejových baraníc fanúšikovia zároveň napomáhajú aj charitatívnej myšlienke - Nadácii Kvapka nádeje," doplnil Lintner.

Zľavu bude podporovať atraktívna kampaň "Vyzbroj sa a pomôž!", ktorá vznikla v spolupráci s hokejovými legendami, hercom Filipom Tůmom a finalistkami súťaže krásy. Namierená je najmä na študentov a určená pre sociálne siete, kde sa práve mladí ľudia cítia ako doma.

Kaufland Winter Classic Games 2019 je rozložený do dvoch dní. V sobotu 2. februára od 16.00 h fanúšikovia budú môcť zhliadnuť Súboj legiend a originálne súťaže zručností, absolútnym vyvrcholením podujatia bude v nedeľu 3. februára od 14.00 h oficiálny zápas Tipsport ligy medzi HC ‘05 iClinic Banská Bystrica a HKM Zvolen.

Kapacita hľadiska štadióna VŠC Dukla v Banskej Bystrici je dovedna 7500 miest. K lístkom sa dostanú fanúšikovia naďalej prostredníctvom oficiálnych predajcov, spoločností Ticketportal a Predpredaj.sk. Dostupné sú za jednotnú cenu 18 eur na deň. Polovičnú zľavu na vstupenky majú okrem študentov aj zdravotne ťažko postihnuté osoby, ktoré sa pri vstupe musia preukázať platným preukazom ZŤP.


Tagy: HKM Zvolen HC 05 Banská Bystrica Kaufland Winter Classic Games

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
SITA
Foto:
Kaufland Winter Classic games

DISKUSIA