Hudáčkovi návrat do bránky vôbec nevyšiel: Rýchla sprcha v podobe troch gólov

Július HudáčekJúlius Hudáček Zdroj: spartak.ru

MOSKVA - Ani presný zásah slovenského útočníka Martina Bakoša nestačil tímu HK Soči na úspech v utorkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy 2018/2019 na ľade družstva Sibir Novosibirsk. Slovenský reprezentant v 25. min poslal hostí do vedenia 4:3, no domáci napokon zvíťazili 5:4. Pre rodáka zo Spišskej Novej Vsi to bol druhý gól v drese HK Soči.

Po štvorzápasovej prestávke sa zapojil do hry aj slovenský brankár Július Hudáček. Nemá však za sebou úspešné stretnutie na ľade Barysu Astana, pretože už v ôsmej minúte po troch inkasovaných góloch striedal. V bránke ho nahradil Nikita Bespalov a hosťom táto zmena pomohla. Napokon sa tešili z víťazstva 5:4 a upevnili si šieste miesto v tabuľke Západnej konferencie.

Výsledky utorkových zápasov Kontinentálnej hokejovej ligy 2018/2019:

Admiral Vladivostok - Jokerit Helsinki 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Góly: 38. Polák, 46. Glazačev, 58. Koňkov, 60. A. Streľcov - 4. N. Jensen

Amur Chabarovsk - Lokomotiv Jaroslavľ 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 16. Kozun, 34. Denisenko

Červená hviezda Kchun-lun - Severstaľ Čerepovec 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Góly: 40. Yip - 9. Lapenkov, 25. Kinrade, 40. Markovin, 60. Michnov

Sibir Novosibirsk - HK Soči 5:4 (3:3, 1:1, 1:0)
Góly: 12. Sajustov, 13. Prince, 20. Savčenko, 39. Peltola, 52. Ignatovič - 6. Archipov, 16. O'Dell, 20. Jokkipakka, 25. M. BAKOŠ

Barys Astana - Spartak Moskva 4:5 (3:2, 1:3, 0:0)
Góly: 1. Svedberg, 6. Frattin, 8. A. Petersson, 25. Sagadejev - 13. a 36. Nikoncev, 12. Talalujev, 24. Cyplakov, 25. Grišin
Július Hudáček (Spartak) odchytal 7:38 min a inkasoval tri góly

Viac o téme: Spartak Moskva Július Hudáček Martin Bakoš HK Soči