VIDEO Senzačné prekvapenie zo Španielska: Atlético si o pohárové semifinále nezahrá!

Girona v pohári nečakane vyradila AtléticoGirona v pohári nečakane vyradila Atlético Zdroj: atleticodemadrid.com

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid nečakane skončili už v osemfinále španielskeho pohára. V stredajšej odvete doma iba remizovali s Gironou 3:3 a po nerozhodnom výsledku z prvého duelu 1:1 postúpili hostia.

Atlético prehrávalo v 66. minúte 1:2, v 84. minúte otočil na priebežných 3:2 Antoine Griezmann, o štyri minúty neskôr však vyrovnal Seydou Doumbia a podľa pravidla o góloch na ihrisku súpera poslal Gironu do štvrťfinále.

V druhom zápase dňa prehrala Sevilla doma s Athleticom Bilbao 1:3, vo štvrťfinále sa však predstavia Andalúzania, keďže v prvom zápase na pôde Baskov triumfovali 3:1.

Atlético Madrid - Girona 3:3 - prvý zápas 1:1, postupuje Girona

FC Sevilla - Athletic Bilbao 0:1 - prvý zápas 3:1, postúpila Sevilla

Viac o téme: Atlético Madrid Antoine Griezmann Girona
  • Zdroj: TASR, SITA