VIDEO Tri góly za 27 sekúnd: Trenčínu proti maďarskému súperovi nestačil ani bleskový obrat!

Hokejista Trenčína Marek Hecl (vľavo) sa teší po strelení gólu s kapitánom Brankom RadivojevičomHokejista Trenčína Marek Hecl (vľavo) sa teší po strelení gólu s kapitánom Brankom Radivojevičom Zdroj: TASR - Radovan Stoklasa

MIŠKOVEC - Hokejisti Dukly Trenčín prehrali v utorňajšom zápase 43. kola najvyššej slovenskej súťaže s Miškovcom 4:5 po samostatných nájazdoch.

Pre domácich sa stretnutie vyvíjalo veľmi dobre. Bálint Magosi v 33. min zaznamenal svoj druhý gól v zápase, čím poslal Miškovec do vedenia 3:1. Po skončení druhej tretiny však mohli byť spokojnejší hostia.

Trenčania v priebehu 27 sekúnd zaznamenali až tri góly, keď postupne skórovali Marek Hecl, Radek Dlouhý a obranca Martin Rýgl. Zverenci Glena Hanlona sa však nevzdali. Spomínaný domáci kapitán dvanásť sekúnd pred koncom skompletizoval hetrik a poslal zápas do predĺženia.

Napokon rozhodla až siedma séria nájazdov, v ktorej na rozdiel od Ondreja Mikulu skóroval domáci útočník Nikandrosz Galanisz. Trenčín tak prehral piaty zápas vonku po sebe.

Viac o téme: HK Dukla Trenčín DVTK Jegesmedvék Miškovec