Z tohto VIDEA tuhne krv v žilách: Halákov kolega utrpel zranenie po brutálnej rane!

Tuukka RaskTuukka Rask Zdroj: si.com

BOSTON - Hokejisti Bostonu Bruins v zostave s troma slovenskými hráčmi prehrali na domácom klzisku s New Yorkom Rangers najtesnejším rozdielom 2:3.

V bránke "medveďov" dostal prednosť Fín Tuukka Rask, ale v 19. minúte musel opustiť ľadovú plochu. Pri gólovej situácii sa zrazil s českým útočníkom Filipom Chytilom, išlo však o nešťastnú náhodu, a do stretnutia už nezasiahol. Nahradil ho Jaroslav Halák, ktorý v priebehu štyridsiatich minút inkasoval dva góly z trinástich striel.

Jeho krajania Peter Cehlárik a Zdeno Chára sa bodovo nepresadili. V zostave hostí sa tešil švédsky brankár Henrik Lundqvist zo 446. víťazstva v kariére v profilige a dostal sa na šieste miesto historických tabuliek tejto štatistiky pred Terryho Sawchuka.

Viac o téme: Boston Bruins Tuukka Rask Filip Chytil