VIDEO Dobrá správa pre fanúšikov: V predaji je ďalších 500 vstupeniek na pohronské derby

Zdroj: SITA/Jakub Julény

BRATISLAVA – Krátko po tom, čo organizátori blížiaceho sa Kaufland Winter Classic Games 2019 pripravili špeciálnu 50 percentnú zľavu pre študentov stredných a vysokých škôl, uzrela svetlo sveta nová informácia spojená s predajom vstupeniek na toto výnimočné podujatie.

O hokejové zápolenia pod holým nebom na štadióne VŠC Dukla v Banskej Bystrici je zo strany fanúšikov obrovský záujem. Najmä tých banskobystrických. Aj preto bolo dnes (piatok, 18. januára)  uvoľnených do predaja ďalších 500 lístkov. "Museli sme reagovať na aktuálnu situáciu zo strany domácich priaznivcov, ktorí chcú na vlastné oči vidieť pohronské hokejové derby medzi Banskou Bystricou a Zvolenom. Aj preto sme pre tento zápas, ktorý sa hrá v nedeľu 3. februára, vyčlenili ďalších päťsto miest na státie a vytvorili nový sektor „N“. Spomenutých 500 vstupeniek sa predáva od piatka výhradne v sieti Ticketportal," informoval riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner. 


​Kaufland Winter Classic Games 2019 je rozložený do dvoch dní. V sobotu 2. februára od 16.00 hod. bude k videniu Súboj legiend a originálne súťaže zručností, absolútnym vyvrcholením podujatia bude v nedeľu 3. februára od 14.00 hod. oficiálny zápas Tipsport Ligy HC ‘05 iClinic Banská Bystrica vs. HKM Zvolen. Kapacita hľadiska štadióna VŠC Dukla v Banskej Bystrici je dovedna 7 500 miest. K lístkom sa fanúšikovia môžu dostať aj na stránke Predpredaj.sk. Dostupné sú za jednotnú cenu 18 eur na deň. Nárok na 50 percentnú zľavu na zápas „Súboj legiend“ majú študenti stredných i vysokých škôl po zadaní špeciálneho kódu „STUDENT“ a zdravotne ťažko postihnuté osoby, ktoré sa pri vstupe musia preukázať platným preukazom ZŤP.

Viac o téme: Richard Lintner Kaufland Winter Classic Games 2019
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Jakub Julény; VIDEO: RTVS
  • Zdroj: športky

Súvisiace články