Michalovce začali sústredenie vo Vysokých Tatrách: Zemplín usiluje o posily z Lazia a Legie

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce počas cesty na sústredenieFutbalisti MFK Zemplín Michalovce počas cesty na sústredenie Zdroj: mfkzemplin.sk

MICHALOVCE - Futbalisti MFK Zemplín Michalovce začali v pondelok zimné sústredenie vo Vysokých Tatrách. Do slovenských veľhôr odcestovalo 22 hráčov vrátane troch brankárov, ku ktorým by sa v krátkom čase mali pripojiť ešte dve nové tváre.

Ako referuje oficiálny web Michalovčanov, z poľskej Legie Varšava príde 20-ročný ľavý obranca Mateusz Holownia a do tímu trénera Antona Šoltisa má pribudnúť aj Španiel Mamadou Tounkara. Tento 23-ročný útočník je kmeňový hráč talianskeho Lazia Rím, na jeseň hosťoval vo švajčiarskom FC Schaffhausen.

"Začneme sa už viac venovať herným veciam, či už defenzívnym alebo ofenzívnym. Potrebujeme pracovať už aj na súhre, lebo liga je tu čo nevidieť. Verím, že čím skôr sa do tréningového procesu vrátia zranení a chorí hráči. V ostatnom období sa nám tie absencie hráčov viac nakopili. Trošku zmeníme prostredie, utužíme aj kolektív a naďalej budeme poctivo pracovať, lebo stále chceme napredovať," uviedol pred odchodom na sústredenie tréner MFK Anton Šoltis.

Viac o téme: Lazio Rím Legia Varšava MFK Zemplín Michalovce Anton Šoltis
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: mfkzemplin.sk
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články