VIDEO Škriniar prežil neuveriteľnú drámu: Last minute vyrovnanie a penaltový koniec!

Ciro Immobile oslavuje gól so spoluhráčmiCiro Immobile oslavuje gól so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP Photo/Luca Bruno

MILÁNO - Kvarteto semifinalistov Talianskeho pohára 2018/2019 skompletizovali futbalisti Lazia Rím, ktorí vo štvrtkovom dueli štvrťfinálovej fázy triumfovali na ihrisku Interu Miláno až po strelách zo značky pokutového kopu.

Po bezgólovom riadnom hracom čase nasledovalo predĺženie, v ktorom sa hostia z "večného mesta" ujali vedenia v 108. min po zásahu Cira Immobileho. V nadstavení druhej časti predĺženia Inter vyrovnal po jedenástkovom zásahu Argentínčana Maura Icardiho.

V rozstrele však preukázali pevnejšie nervy Rimania, triumfovali v ňom 4:3. Slovenský obranca Interu Milan Škriniar odohral celé stretnutie. Okrem Lazia sa v semifinále Coppa Italia predstaví aj AC Miláno, AC Fiorentina a Atalanta Bergamo.

Inter Miláno - Lazio Rím 1:1 po predĺžení (0:0, 0:0), 3:4 na strely zo značky pok. kopu - do semifinále postúpilo Lazio Rím
Góly: 120.+ Icardi (z pok. kopu) - 108. Immobile