VIDEO Ani dva góly Ronalda nestačili: Kucka výraznou mierou pomohol ozbíjať slávny Juventus!

Cristiano Ronaldo dáva gól JuventusuCristiano Ronaldo dáva gól Juventusu Zdroj: SITA/AP - Alessandro Di Marco

TURÍN - Slovenský futbalový stredopoliar Juraj Kucka sa podieľal dvomi asistenciami na nečakanej remíze jeho Parmy na pôde Juventusu Turín 3:3 v záverečnom zápase sobotňajšieho programu 22. kola talianskej Serie A. "Stará dáma" tak má pred druhým Neapolom už len deväťbodový náskok.

Domáci Turínčania viedli 2:0 i 3:1 po tom, čo dvakrát skóroval a na jeden gól prihral Cristiano Ronaldo, no hostia nakoniec získali bod. Kucka asistoval na ich prvý gól, ktorý strelil Antonino Barilla, i zásah Gervinha zo 74. minúty. Útočník Pobrežia Slonoviny nakoniec zariadil deľbu bodov v tretej minúte nadstaveného času.

Juventus Turín - Parma 3:3 (1:0)
Góly: 36. a 66. Ronaldo, 62. Rugani - 64. Barilla, 74. a 90.+3 Gervinho