FOTO Prázdne bratislavské tribúny a odkaz fanúšikov: Vedenie už robí opatrenia!

Fanúšikovia na štadióne HC Slovan Bratislava
Fanúšikovia na štadióne HC Slovan Bratislava

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v pondelkovom domácom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) nad Dinamom Riga 2:1. Pre "belasých" to bolo 14. víťazstvo v sezóne, z toho 9. v riadnom hracom čase a druhé za sebou. Videlo ho však iba 4403 divákov, čo je najnižšia domáca návšteva Slovana od jeho vstupu do nadnárodnej súťaže.

Tvrdé jadro fanúšikov Slovana prestalo fandiť už na konci minulého roka na protest proti vedeniu mužstva. "Nie nie, toto nie je zápas v Khunlune. To je zápas Klubu, ktorý sa donedávna pýšil najlepšími fanúšikmi v KHL! Toto je výsledok práce vedenia!! Je tu približne toľko ľudí, ako ráno v jednej 39 smerom z Mlynskej doliny. Ďakujeme monsignor športový “riaditeľ”. Toto sa tu nepodarilo ešte nikdy nikomu, ani na extralige keď tu hrala slovenská dvadsiatka. Dúfame, že vo VIP-ke chutí, nazdravíčko a na dobre vykonanú prácu," píše sa ironicky na facebookovej stránke Verní Slovanu.

"Podľa nejakého klubového intergalaktického počítadla, je dnes na štadióne 4403 divákov. Nuž, názor o vierohodnosti tohto až neuveriteľného počtu, si urobte každý sám. Chceme len poukázať na to, že všetci vidia niečo rovnako, iba klub vidí stále niečo iné," dodáva sa ďalej vo vyjadrení fanúšikov. 

Vedenie však robí všetko preto, aby sa našli vhodní partneri a slávny bratislavský klub mohol pokračovať a konkurovať mužstvám v nadnárodnej súťaži. Zároveň je pre nich prioritov návrat fanúšikov na tribúny, ktorým by hokejisti bratislavského Slovana robili radosť z hry.


Tagy: HC Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
TASR, športky
Foto:
Facebook - Verní Slovanu

DISKUSIA