VIDEO Realu nepomohol k triumfu ani skvelý úvod: Striedajúci Messi strelecky mlčal

Hráč Realu Karim Benzema (vľavo) v súboji s Jordi Albom z Barcelony Hráč Realu Karim Benzema (vľavo) v súboji s Jordi Albom z Barcelony Zdroj: TASR/AP Photo/Emilio Morenatti

BARCELONA - V stredajšom prvom zápase semifinále španielskeho Kráľovského pohára remizovali futbalisti FC Barcelona s Realom Madrid 1:1. Odveta na madridskom štadióne Santiaga Bernabeua je na programe 27. februára. Následne sa oba tímy stretnú 2. marca v rámci dlhodobej ligovej súťaže v El Clasicu.

Real sa ujal vedenia v 6. minúte zásluhou Lucasa, v 57. minúte vyrovnal Malcom. Až po hodine hry sa dostali na ihrisko dvaja kľúčoví ofenzívni hráči - v domácom tíme Lionel Messi a v drese Realu Gareth Bale, ďalší gól však už na Camp Nou nepadol.

FC Barcelona - Real Madrid 1:1 (0:1)
Góly: 57. Malcom - 6. Lucas

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Real Madrid