VIDEO Fantastické sólo z polovice ihriska: Martial zdvihol fanúšikov United zo sedadiel

Anthony Martial oslavuje gól Anthony Martial oslavuje gól Zdroj: SITA

LONDÝN - Spanilú jazdu futbalistov Manchesteru United v anglickej Premier League nezastavil ani predposledný tím súťaže Fulham, ktorý doma s "červenými diablami" prehral 0:3 v sobotňajšom stretnutí 26. kola najvyššej anglickej súťaže. Dva góly si v stretnutí pripísal francúzsky útočník Paul Pogba, tretí dodal jeho krajan Anthony Martial.

Francúzsky mladík Anthony Martial  má za sebou skvelý zápas. Najskôr v 14. minúte využil jeho prihrávku Paul Pogba a následne v 23. minúte zápasu predviedol dokonalé sólo z polovice ihriska, ktoré zakončil prudkou prízemnou strelou. Skóre zápasu uzavrel v 65. minúte z jedenástky Pogba. United tak už 9 kôl neokúsil trpkosť prehry, keď naposledy podľahli v 17. kole Liverpoolu 1:3 ešte pod vedením bývalého trénera Joseho Mourinha. ​

Viac o téme: Manchester United Anthony Martial
  • Zdroj: SITA, TASR, športky