VIDEO Fantastické sólo z polovice ihriska: Martial zdvihol fanúšikov United zo sedadiel

Anthony Martial oslavuje gól

LONDÝN - Spanilú jazdu futbalistov Manchesteru United v anglickej Premier League nezastavil ani predposledný tím súťaže Fulham, ktorý doma s "červenými diablami" prehral 0:3 v sobotňajšom stretnutí 26. kola najvyššej anglickej súťaže. Dva góly si v stretnutí pripísal francúzsky útočník Paul Pogba, tretí dodal jeho krajan Anthony Martial.

Francúzsky mladík Anthony Martial  má za sebou skvelý zápas. Najskôr v 14. minúte využil jeho prihrávku Paul Pogba a následne v 23. minúte zápasu predviedol dokonalé sólo z polovice ihriska, ktoré zakončil prudkou prízemnou strelou. Skóre zápasu uzavrel v 65. minúte z jedenástky Pogba. United tak už 9 kôl neokúsil trpkosť prehry, keď naposledy podľahli v 17. kole Liverpoolu 1:3 ešte pod vedením bývalého trénera Joseho Mourinha. ​

Manchester City - Tottenham Hotspur

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City zvíťazili v sobotňajšom zápase 35. kola anglickej Premier League nad Tottenhamom Hotspur 1:0. Jediný gól duelu dal už v 5. minúte 18-ročný stredopoliar Phil Foden. ...

• Stanislav Lobotka

RC Celta Vigo - Girona FC

VIGO - Futbalisti Celty Vigo zvíťazili v sobotňajšom zápase 33. kola španielskej ligy na vlastnom ihrisku nad Gironou 2:1. Za domácich odohral celé stretnutie slovenský reprezentant Stanislav Lobotka.

• Juraj Kucka v zápase proti AC Miláno

FC Parma - AC Miláno

PARMA - Futbalisti Parmy remizovali na vlastnom ihrisku v sobotnom stretnutí 33. kola najvyššej talianskej súťaže s AC Miláno 1:1. Bod pre domácich zabezpečil v 87. minúte Bruno Alves. V drese Parmy odohral ...