FOTO Fanúšik Ronalda prerušil zápas Juventusu: Portugalčan ho potešil objatím

Cristiana Ronalda objal odvážny fanúšik, ktorý narušil zápasCristiana Ronalda objal odvážny fanúšik, ktorý narušil zápas Zdroj: reuters

TURÍN - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo pôsobí v Juventuse Turín od minulého leta a už si získal fanúšikov klubu. V nedeľňajšom zápase 23. kola sa podieľal gólom na víťazstve na ihrisku Sassuola 3:0 a absolvoval aj neplánované stretnutie s jedným zo svojich priaznivcov.

V druhom polčase prenikol na hraciu plochu polonahý muž, dobehol k hviezde Juventusu a napodobnil jeho oslavu gólu. Odvážny fanúšik si chvíľu "slávy" vychutnal naplno, od svojho idolu sa dočkal aj priateľského potľapkania po líci, kým ho neodviedli usporiadatelia. Ronaldo bol v nedeľu pri všetkých troch góloch "starej dámy". V prvom polčase jeho strelu dorazil Sami Khedira, po zmene strán sa presadil po rohovom kope a v závere prihral na zásah Emreho Cana. Tridsaťšyriročný Ronaldo má v tejto sezóne na konte osemnásť ligových gólov. Juventus je po 23. kolách v Serie A nezdolaný a na čele tabuľky s deväťbodovým náskokom pred Neapolom. Informovalo o tom periodikum Daily Mirror.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Juventus Turín