VIDEO Vlhovej brat s dojemným odkazom pre Petru: Nemám slov! Moja malá sestrička...

Petra Vlhová a Boris Vlha
Petra Vlhová a Boris Vlha

AARE - Fenomenálna Petra Vlhová sa postarala o skvelý úspech pre celé Slovensko. Vďaka kompletnej medailovej zbiereke nás slovenská lyžiarka zaradila medzi svetové lyžiarske veľmoci. V medailovej bilancii skončilo Slovensko na parádnom piatom mieste. Našou hrdinkou 45. majstrovsvách sveta v alpskom lyžovaní vo švédskom Aare sa pochválil aj je brat Boris.

Petra odštartovala svoju medailovú zbierku striebrom v alpskej kombinácii. Na druhý týždeň potešila Slovákov ešte viac, keď sa stala majsterkou sveta v obrovskom slalome. Bronzovú medailu ďalej vybojovala v špeciálnom slalome. Fantastický úspech z majstrovstviev prežívajú samozrejme aj jej najbližší, ku ktorým patrí aj jej brat Boris. Ten na sociálnej sieti Instagram pridal aj video s Petrou a kompletnou medailovou zbierkou: "Večera s majsterkou sveta! Môžeme byť na ňu hrdí,"​

Neskôr pridal aj fotografiu z detstva, kde stojí Boris so svojou sestričkou pred vianočným stromčekom. K príspevku pridal aj dojemný komentár: "Moja malá sestrička, celý život sme spolu, celý život na teba dávam pozor a je neskutočné, čo si ty dokázala, nemám slov! Som na teba strašne hrdý a hlavne chcem poďakovať celému tímu Ski Team Vlha a hlavne Liviovi (pozn. Magonimu - trénerovi), ktorý nás viedol za týmto snom. Veľké ďakujem všetkým!"

 


Tagy: Petra Vlhová Boris Vlha

Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Pavel Neubauer

DISKUSIA