VIDEO Vlhová sa dočkala exkluzívneho prekvapenia: FOTO jedinečného darčeku pre Majsterku sveta!

Petra Vlhová po prílete do Bratislavy
Petra Vlhová po prílete do Bratislavy

BRATISLAVA - Úspešná slovenská lyžiarka Petra Vlhová dorazila domov po brilantných Majstrovstvách sveta, kde po striebre z kombinácie, zlate v obrovskom slalome a bronze v slalome, skompletizovala vo Švédsku celú medailovú zbierku. 23-ročnú rodáčku z Liptovského Mikuláša okrem vrelého privítania a množstva novinárov čakal po príchode zo šampionátu na Slovensko aj veľmi pekný a hlavne unikátny darček!

Vlhovej sponzor pripravil úradujúcej svetovej šampiónke na letisku naozaj exkluzívne prekvapenie. Slovenskú majsterku sveta čakala nová Audina s veľavravným nápisom: "Petra Vlhová, Majsterka sveta." Liptáčka sa vo videu poďakovala všetkým fanúšikom a tiež svojmu sponzorovi, ktorý jej venoval takýto originálny darček. 

Majsterku sveta v obrovskom slalome slávnostne privítajú v piatok (22. 2.) na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši, informoval o tom Ján Sokolský z kancelárie vedenia mesta. Program sa začne od 15.00 h. Svetová šampiónka príde na pódium približne o 15.45 h. Nasledovať budú odovzdanie ocenenia od liptovskomikulášskeho primátora Jána Blcháča a autogramiáda. "Program doplnia hudobné vystúpenia kapely Ploštín Punk a Ľudovej hudby Haluška," dodal Sokolský.


Tagy: Petra Vlhová Audi Slovensko

Zdroj:
športky
Foto:
Facebook - Audi Slovensko; Video: Audi Slovensko

DISKUSIA