VIDEO Okrem Ronalda provokoval aj tréner Simeone: Pozrite, čo spravil po góle

Diego Simeone
Diego Simeone

MADRID - Po stredajších prvých dueloch osemfinále futbalovej Ligy majstrov 2018/19 majú bližšie k postupu do ďalšej fázy súťaže anglický Manchester City a Atlético Madrid. Španielsky klub zdolal Juventus Turín 2:0.

Veľa sa hovorilo o návrate Cristiana Ronalda do Madridu, aj keď len na pôdu mestského rivala. Fanúšikovia domácich "Los Colchoneros" ešte, zdá sa, nezabudli na dlhoročnú rivalitu s päťnásobným najlepším svetovým futbalistom a počas zápasu ho mnohokrát počastovali urážkami.

Keď 34-ročný rodák z Madeiry po skončení prvého polčasu schádzal z ihriska, ukázal podporovateľom Atlética päť prstov na ruke, ktorými chcel poukázať na to, koľkokrát sa stal víťazom prestížnej LM. Vzápätí priaznivcom madridského mužstva prstami naznačil "nulu" a pripomenul im, že Atlético v minulosti nevyhralo kontinentálny pohár číslo jeden ani raz.

Lenže nezostalo iba pritom. Po góle predviedol zaujímavú oslavu tréner Atlética Diego Simeone. Ten sa po zásahu svojho tímu otočil smerom k tribúnam a rukami sa provokačne chytil za rozkrok. 


Tagy: Atlético Madrid Diego Simeone

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
SITA/AP Photo/Andrea Comas, Twitter; Video: Twitter

DISKUSIA