VIDEO Ottawa doma padla s Columbusom: Kane je, na rozdiel od svojho tímu, na nezastavenie

Kyle Connor sa raduje z gólu spoluhráča Patricka Laineho do bránky Marc-Andre FleuryhoKyle Connor sa raduje z gólu spoluhráča Patricka Laineho do bránky Marc-Andre Fleuryho Zdroj: SITA/AP Photo/John Locher

NEW YORK - Hokejisti Ottawy prehrali v stretnutí zámorskej NHL v noci na sobotu na domácom ľade s Columbusom 0:3. Slovenský obranca Senators Christián Jaroš odohral vyše 14 minút, nebodoval a do štatistík si zapísal dve trestné minúty. Ottawa prehrala tretíkrát za sebou.

Colorado zvíťazilo na ľade Chicaga 5:3 a uspelo tretíkrát v sérii. Domácim nepomohol ani 39. gól v sezóne Patricka Kaneho, ktorý tak predĺžil sériu zápasov, v ktorých bodoval, už na číslo 20.