VIDEO Poľský talent je na nezastavenie: Piatek už má na dostrel aj Ronalda!

Krysztof PiatekKrysztof Piatek Zdroj: acmilan.com

MILÁNO - Futbalisti AC Miláno zdolali v predohrávke 25. kola talianskej ligy hostí z Empoli 3:0 a upevnili si štvrté miesto v tabuľke. Všetky góly strelil favorit až v druhom polčase. Bezgólový stav zlomil štyri minúty po prestávke poľský kanonier Krzysztof Piatek, ktorý sa už len na jeden gól priblížil lídrovi poradia kanonierov Cristianovi Ronaldovi z Juventusu.

Piatek po januárovom príchode z Janova strelil v novom pôsobisku už piaty ligový gól, dohromady ich dal v sezóne už 18. Vrátane pohára skóroval v piatom zápase za sebou a nastrieľal v tejto sérii sedem gólov. V stretnutí proti tímu ohrozenému zostupom ho vzápätí napodobnil Kessie a skóre uzavrel Castillejo. AC vyhralo tretíkrát za sebou a opäť pri tom strelilo tri góly.

Viac o téme: AC Miláno Krysztof Piatek