VIDEO Kucka nezabránil drvivej prehre Parmy, Dybala a Quagliarella spasiteľmi svojich tímov

Erick Pulgar a Cristiano RonaldoErick Pulgar a Cristiano Ronaldo Zdroj: SITA/AP - Giorgio Benvenuti

RÍM - Vedúce družstvo najvyššej talianskej futbalovej súťaže Juventus Turín zvíťazilo zásahom Paula Dybalu nad Bolognou 1:0 v nedeľňajšom stretnutí 25. kola a v Serie zostáva naďalej bez prehry. Spomenutý Argentínčan skóroval v 67. min, osem minút po príchode na ihrisko. Druhý tím ligy Neapol rozstrieľal Parmu na jej ihrisku 4:0 aj vďaka dvom gólom poľského útočníka Arkadiusza Milika. Za domácich odohral celý duel Juraj Kucka.

Sampdoria Janov zvíťazila v domácom prostredí nad Cagliari najtesnejším rozdielom 1:0 a prerušila sériu troch ligových duelov bez zisku bodu. O jediný presný zásah stretnutia sa postaral v 66. minúte premeneným pokutovým kopom Fabio Quagliarella. Pre skúseného útočníka Sampdorie to bol už 17. presný zásah v tejto ligovej sezóne.

Sassuolo - SPAL Ferrara 1:1 (1:0)
Góly: 43. Peluso - 68. Petagna (z pok. kopu), ČK: 90.+ Duncan (Sassuolo) po druhej ŽK

Viac o téme: Juventus Turín Juraj Kucka Fabio Quagliarella FC Bologna Paulo Dybala