Hamšík len veľmi ťažko hľadal slová: Dojemný odkaz trojici nečakane odchádzajúcich sokolov

Marek Hamšík
Marek Hamšík

BRATISLAVA - Nečakaný odchod trojice futbalových reprezentantov Martina Škrtela, Adama Nemca a Tomáša Hubočana z národného tímu zaskočil množstvo fanúšikov aj spoluhráčov či trénerov. Prekvapenie neskrývala ani dlhoročná opora slovenskej reprezentácie Marek Hamšík, ktorý odchádzajúcej trojici poslal prostredníctvom sociálnej siete dojímavý odkaz.

"Škrťo, Hubo, Adam. Veľmi ťažko sa mi hľadajú slová... Ani neviem, kde mám začať... Dlhé – dlhé roky sme boli v reprezentácií spoluhráči, bojovali sme za Slovensko. Spolu sme písali zlatú éru nášho národného tímu. Spolu sme vybojovali účasť na svetovom šampionáte v Juhoafrickej republike a na majstrovstvách Európy vo Francúzsku. Spolu sme stáli na ihrisku a zo srdca sme hrdo spievali slovenskú hymnu. Vytvorili sme vynikajúcu partiu, boli sme jedna veľká rodina. Treba rešpektovať Vaše rozhodnutie, ale budete mi veľmi chýbať. Nielen ako futbalisti, ako aj skvelí ľudia. Už nebudete s nami na zrazoch, už nebudeme spolu plánovať, ako zdolať ďalšieho súpera. Ďakujem vám za všetko, za krásne roky spoločne trávených v reprezentácii. Škrťo, Hubo, Adam – bolo mi cťou!!!!“ napísal na sociálnej sieti Hamšík, ktorý sa len nedávno presunul z talianskeho Neapola do Číny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Škrťo, Hubo, Adam. Veľmi ťažko sa mi hľadajú slová... Ani neviem, kde mám začať... Dlhé – dlhé roky sme boli v reprezentácií spoluhráči, bojovali sme za Slovensko. Spolu sme písali zlatú éru nášho národného tímu. Spolu sme vybojovali účasť na svetovom šampionáte v Juhoafrickej republiky a na majstrovstvách Európy vo Francúzsku. Spolu sme stáli na ihrisku a zo srdca sme hrdo spievali slovenskú hymnu. Vytvorili sme vynikajúcu partiu, boli sme jedna veľká rodina. Treba rešpektovať Vaše rozhodnutie, ale budete mi veľmi chýbať. Nielen ako futbalisti, ako aj skvelí ľudia. Už nebudete s nami na zrazoch, už nebudeme spolu plánovať, ako zdolať ďalšieho súpera. Ďakujem vám za všetko, za krásne roky spoločne trávených v reprezentácií. Škrťo, Hubo, Adam – bolo mi cťou!!!!“ „Škrťo, Hubo, Adam. It´s hard to find the right words... I don´t even know where to start... For many years we played together as real teammates in the Slovak national team. Together we made the golden age of our national team. Together we win the possibility to join the World Championship in the South African Republic and the UEFA European Championship in France. Together we stood on the pitch and sang the Slovak national anthem with all our hearts. We were like a big family. I need to respect your decision, but I´m going to miss you. Not just as good football players but also as great people. You wont join us in the trainings, we can´t plan together how to defeat our next opponent. Thank you for all the wonderful years. Škrťo, Hubo, Adam – it was a pleasure!!!!“ @martin37skrtel @cemenmada @hubko15

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Hamšík (@marek_hamsik_17_official),


Tagy: Martin Škrtel Marek Hamšík Tomáš Hubočan Adam Nemec

Zdroj:
športky, Instagram - Marek Hamšík
Foto:
TASR - Jakub Kotian

DISKUSIA