VIDEO Attila Végh prehovoril o zápase s Vémolom: Bude to poriadna šou!

Attila Végh
Attila Végh

TRNAVA - Attila Végh v exkluzívnom rozhovore pre Športky.sk prezradil, ako sa bude pripravovať na zápas s Karlosom Vémolom, ale aj to, čo na oboch borcov pred zápasom "storočia" čaká. Attila neskrýval dobrý pocit z toho, ako sa Vémola vyjadruje na jeho adresu a podobne mu chce rešpekt vo vyjadreniach pred zápasom opätovať. Najslávnejší MMA fighter na Slovensku tiež prezradil meno zápasníka, ktorý je podľa neho obrovskou hviezdou našej scény a tiež obrovským prísľubom do budúcnosti.

Attila Végh priznal, že očakával príchod Karlosa Vémolu do organizácie Oktagon, pretože práve český zápasník chcel zápas so slovenskou hviezdou MMA. Vyjadril sa aj k odchodu Vémolu z organizácie XFN. "Mňa v podstate nezaujíma, prečo odišiel z XFN, viem, čo je fakt, Karlos je v Oktagone, a to je dôležité. Vedel som, že príde za mnou, ja nemám čo komu dokazovať, ale keď prišiel, tak dáme zápas pre divákov, nech si ho užijú. Urobíme brutálnu šou."

Attila je vo svojej organizácii mimoriadne spokojný, označil ju dokonca za podobnú UFC. "Pre mňa Amerika je tu na Slovensku, pre mňa je Oktagon UFC, viem, ako to funguje v Amerike a mám tu podmienky perfektné a som tu spokojný."

Spoločne sme preberali aj často skloňovanú tému UFC a príchod Slovákov do tejto federácie: "V UFC nie sú len tí najlepší, sú tam aj zápasníci ako na Slovensku, ale vedeli ich tam ich manažéri dostať. Je to teda hlavne o kontaktoch." 

Víťaz prestížneho Bellatoru prezradil aj meno borca, ktorého si v UFC vie predstaviť okrem Ivana Buchingera: "Momentálne z môjho pohľadu je najlepší zápasník aj vzhľadom na budúcnosť Ľudovít "Lajoš" Klein a to nevravím len preto, že trénuje u nás. Je jediný, čo má brutálny talent a je dríč a garantujem, že on spraví obrovský boom nielen na Slovensku, ale možno aj v UFC".

Fanúšikovia MMA sa už teraz môžu tešiť na zápas v novembri, v ktorom sa stretne špička celého Česka a Slovenska, Attila Végh sa postaví Karlosovi Vémolovi, ktorý sa vyjadril, že aj keby medzičasom dostal ponuku od UFC, tak sa stretne so Slovákom minimálne v jednom súboji. V prípade, ak by si Végh vyžiadal odvetu, tak mu ju podľa vlastných slov určite dá. 


Tagy: Attila Végh XFN Oktagon Karlos Vémola

Zdroj:
športky
Foto:
Športky.sk

DISKUSIA