Rozpory v kabíne Bayernu: Tréner skritizoval Rafinhu. Nikto sa nemôže vyvyšovať nad tím!

Tréner Bayernu Niko Kovač
Tréner Bayernu Niko Kovač

MNÍCHOV - Kouč nemeckého futbalového klubu FC Bayern Mníchov Niko Kovač skritizoval svojho zverenca Rafinhu za to, že sa prostredníctvom médií sťažoval na nedostatok herných príležitostí. Brazílčan Rafinha sa v zostave Bavorov neobjavil od 2. februára a prehry 1:3 s Bayerom Leverkusen.

"Nikto sa nemôže vyvyšovať nad tím, klub ani hráčov a ani si nesmie dovoliť kritizovať trénera," povedal kormidelník úradujúceho nemeckého majstra. Zároveň dodal, že Rafinha sa už celému tímu ospravedlnil. "Tým to pre mňa končí. Jednoducho sa to nemalo stať. Odteraz už budem hovoriť len o tých hráčoch, ktorí hrali. Na ostatných sa budem sústrediť, až keď nastúpia," uzavrel túto tému 47-ročný kouč aktuálne druhého tímu bundesligovej tabuľky.

Bayern čaká v sobotu 2. marca od 18.30 h zápas na pôde tabuľkového suseda Borussie Mönchengladbach. Trénera Mníchovčanov pred týmto súbojom trápi zdravotný stav jeho zverencov, indisponovaní sú Franck Ribéry, Kingsley Coman a Leon Goretzka. Otáznik visí aj nad štartom brankára Manuela Neuera a obrancu Davida Alabu. Rakúsky bek však zrejme bude k dispozícii.


Tagy: Bayern Mníchov Rafinha Niko Kovač

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Bundesligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP - Martin Meissner

DISKUSIA