Schumachera videli prvýkrát od nehody aj susedia: Prehovorili o detailoch!

Michael Schumacher
Michael Schumacher

ŽENEVA - Niekdajší pretekár a sedemnásobný majster sveta formuly 1 Michael Schumacher oslávil začiatkom roku jubilejné 50. narodeniny, no jeho zdravotný stav stále zostáva záhadou.

Schumacher si 29. decembra 2013 na lyžovačke vo francúzskych Alpách po páde hlavou na kameň poranil mozog aj napriek tomu, že na sebe mal prilbu. Niekdajší úspešný pretekár sa neobjavil na verejnosti od roku 2013 a o jeho zdravotnom stave sa dlho vedú polemiky, pretože najbližšia rodina odvtedy odmieta zverejňovať akékoľvek konkrétne informácie.

Po nešťastnej udalosti Schumacher absolvoval viaceré operácie, ktoré boli nevyhnutné na to, aby vôbec prežil. Z umelého spánku ho lekári zobúdzali viac ako päť mesiacov. Momentálne sa oňho starajú v domácom prostredí v Ženeve.

Denník Daily Mail v tejto súvislosti informoval o tom, že bývalý pilot 'stajní' Jordan, Benetton, Ferrari a Mercedes údajne už nie je pripútaný na lôžko. Ide ale o neoficiálne informácie, ktoré doposiaľ nik zo Schumacherovej blízkej rodiny neoznačil ako pravdivé.

Vianoce a Silvestra však mal stráviť v španielskom meste Andratx, kde ho mali podľa nemeckého denníka Bunte zahliadnuť noví susedia. Na ostrov mal Schumacher priletieť vrtuľníkom a potom sa presunúť do honosného sídla, ktoré predtým vlastnil aj prezident Realu Madrid Florentino Peréz. Súčasťou vily je aj veľká terasa. A práve tu ho údajne zahliadli, ako odpočíval na slnku prikrytý hnedou dekou. 


Tagy: Michael Schumacher

Zdroj:
SITA
Foto:
skysports.com

DISKUSIA