VIDEO Šance Fulhamu na záchranu sa ponárajú každé kolo, nemalá dráma Watfordu s Leicestrom

Chelsea a ich radosť z góluChelsea a ich radosť z gólu Zdroj: SITA/AP/Tim Ireland

LONDÝN - Futbalisti Watfordu zvíťazili v nedeľňajšom zápase 29. kola anglickej Premier League na domácej pôde nad Leicestrom City 2:1. O ich výhre rozhodol gól Andreho Graya z druhej minúty nadstaveného času. Nový kouč Leicestru Brandon Rodgers tak neuspel pri svojom debute na lavičke "líšok".

V londýnskom šlágri zvíťazil hráči Chelsea Londýn na ihrisku Fulhamu 2:1. V bránke "The Blues" sa po jednozápasovej odmlke predstavil Kepa Arrizabalaga. Dvadsaťštyriročného brankára v predošlom stretnutí proti Tottenhamu (2:0) nahradil Willy Cabalero z dôvodu neposlúchnutia kouča Maurizia Sarriho z finálového zápasu o anglický Ligový pohár. V závere predĺženia Arrizabalaga odmietol splniť pokyn trénera Sarriho, aby sa nechal vystriedať. Londýnčania zápas proti Manchestru City prehrali po penaltovom rozstrele.

Watford - Leicester City 2:1 (1:0)
Góly: 5. Deeney, 90.+2. Gray - 75. Vardy

Fulham - Chelsea Londýn 1:2 (1:2)
Góly: 27. Chambers - 20. Higuain, 31. Jorginho

Viac o téme: Chelsea Fulham Watford Leicester City