Totálna vojna v Reale Madrid: Klubová legenda vybuchla... Útok na prezidenta klubu!

Florentino Pérez
Florentino Pérez

MADRID - Na kráľovský veľkoklub z Madridu sa valí apokalypsa zo všetkých strán! V lete odišiel Cristiano Ronaldo, náhrada sa neráčila dostaviť, Florentino Perez po troch mesiacoch vyhodil trénera Julena Lopeteguiho a Real behom posledného týždňa prišiel o možnosť trofeje v troch súťažiach. Najskôr doplatil na tragickú koncovku v pohári proti Barcelone (0:3), ligové El Clásico mu taktiež nevyšlo (0:1) a kalich tej najodpornejšej horkosti si vypili v utorkovom odvetnom dueli s Ajaxom Amsterdam (1:4), po ktorom vypadol z Ligy majstrov.

Vyradenie z Ligy šampiónov údajne vyvolalo v kabíne Realu poriadnu roztržku a nepridalo na nálade. Dvomi protagonistami mali byť prezident Florentino Pérez a kapitán Sergio Ramos, ktorý v odvete chýbal z dôvodu kartového trestu. Žltú inkasoval v prvom zápase v Amsterdame, pričom si ju nechal udeliť úmyselne, aby náhodou neprišiel o prvý zápas štvrťfinálových bojov. Niečo tu ale nesedí, Sergio...

Prezident Pérez si počkal na hráčov po zápase a poriadne ich zvozil za prístup. Prejav 71-ročného Španiela trval niekoľko minút, na mužov v bielych dresoch útočil pre ich nedostatočne kvalitný prístup a katastrofálny večer označil za hanebný. 

Sergio Ramos však nenechal reči rodáka z Hortalezy iba tak a Peréza spolu s vedením označil za hlavného vinníka strašidelnej sezóny. "Zaplať ma a odídem. Tomuto klubu som dal všetko a kvôli Realu som obetoval som aj črevá. Taktiež kvôli tebe!" znelo z úst dvojnásobného majstra Európy.

Vedenie Realu Madrid sa podľa správ z Španielskych médií zdržalo na Santiago Bernabéu do 2:00 ráno, prediskutovalo niekoľko možností ďalšieho smerovania klubu. Medzi mnohými zaznelo vyhodenie trénera Santiaga Solariho a návrat José Mourinha, ktorý s Ramosom nemal práve najláskavejší vzťah. 


Tagy: Real Madrid Sergio Ramos Florentino Perez

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Manu Fernandez

DISKUSIA