V kabíne Realu to poriadne vrie: Ramos a Marcelo sa takmer pobili!

Sergio Ramos a Marcelo na tréningu
Sergio Ramos a Marcelo na tréningu

MADRID - V kabíne futbalového klubu Real Madrid v posledných týždňoch nevládne práve najlepšia atmosféra. Potvrdil to aj nedeľňajší tréning hráčov "bieleho baletu" pred zápasom najvyššej španielskej súťaže La Ligy vo Valladolide. Podľa novinárov tamojšieho denníka Marca v ňom došlo k viacerým potýčkam, pričom v tej hlavnej sa ocitli obrancovia klubu Sergio Ramos a Marcelo.

Ako referuje web spomenutého periodika, v simulovanom stretnutí, v ktorom tréner Santiago Solari utvoril dva rôzne tímy zostavené zo svojich zverencov, sa títo dvaja hráči pohádali a mohlo dôjsť aj k bitke. Tím okolo Brazílčana Marcela totiž v tomto stretnutí zvíťazil a dlhoročnému kapitánovi "pusiniek" Ramosovi sa nepáčilo, akým spôsobom jeho defenzívny kolega oslavoval výhru. Údajne nasledovala hádka plná vulgarizmov a dvaja spomenutí aktéri sa nepobili iba vďaka zásahu spoluhráčov.

Hoci madridský Real zvíťazil v nedeľňajšom stretnutí na pôde Valladolidu 4:1, výsledkovo sa v sezóne 2018/2019 trápi. V tabuľke La Ligy sa nachádza až na treťom mieste s dvanásťbodovým odstupom na vedúci FC Barcelona. Tím zo Štadióna Santiaga Bernabéua navyše na prelome februára a marca stratil nádej na víťazstvo v Lige majstrov aj v domácom Španielskom pohári (Copa del Rey). Čoraz častejšie sa preto hovorí o možnom konci Santiaga Solariho na trénerskej lavičke Realu.


Tagy: Real Madrid Marcelo Sergio Ramos

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
SITA
Foto:
Profimedia

DISKUSIA