Na maďarskej súpiske figuruje aj slovanista Holman: Nie je však prekvapivé, že sa s ním počíta

Dávid Holman
Dávid Holman

BUDAPEŠŤ - Maďarský futbalový reprezentant Tamás Kádár si trúfa úspešne odštartovať kvalifikáciu o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy. Zverenci trénera Marca Rossiho sa predstavia v úvodnom stretnutí E-skupiny 21. marca v Trnave proti Slovákom a Kádár si uvedomuje silu súpera.

"Prvé stretnutie odohráme na Slovensku a následne nastúpime doma proti Chorvátsku. Hovoríme tu o dvoch tímoch, ktoré sú silnejšie ako ten náš. Dôležité pre nás bude úspešne vkročiť do kvalifikačného cyklu," povedal kmeňový hráč ukrajinského Dynama Kyjev Kádár v rozhovore pre web nemzetisport.hu.


Súčasťou maďarskej nominácie je aj stredopoliar v službách ŠK Slovan Bratislava Dávid Holman, ktorý by mohol zažiť premiéru v reprezentačnom "áčku". "Keď som sa dozvedel, že dostal od trénera pozvánku, gratuloval som mu. Nie je však prekvapivé, že s ním počíta, je jedným z kľúčových hráčov Slovana a dlho viem o jeho ambíciách presadiť sa v národnom drese. Aj predtým som mu hovoril, nech je trpezlivý a jeho chvíľa príde," doplnil na adresu Holmana defenzívny univerzál Kádár.


Tagy: Maďarsko Dávid Holman Tamás Kádár

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/Martin Medňanský

DISKUSIA