Hviezda NHL na kolenách: Prišla o to najvzácnejšie... Dojímavé slová vás chytia za srdce!

Evander Kane
Evander Kane

SAN JOSE - Fantastická sezóna na ľade, ale smútok v osobnom živote. Krídelník San Jose Sharks Evander Kane prežíva nezávideniahodné obdobie. Spoluhráč českej trojice Šimek, Hertl a Radil sa musí vysporiadať so stratou potomka, ktorého čakala jeho manželka. Potratila v 26. týždni tehotenstva. Pre svoju dcéru mal už aj vybraté meno.

"Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí mojej žene v týchto nesmierne ťažkých chvíľach podali pomocnú ruku. Naša dcéra zomrela cez víkend v 26. týždni," oznámil hokejista prostredníctvom Twitteru. 

Na konci februára museli Sharks umiestniť Kanea na listinu zranených hráčov a s týmom neodcestovali na minulotýždňové zápasy do Minnesoty a Winnipegu. "Ako nastávajúcich rodičov nás minulý týždeň zlomil. Dostali sme podporu od rodiny a priateľov, ktorým sa chceme veľmi poďakovať, taktiež našej rodine v San Jose Sharks za ich podporu, súcit a povolenie, aby som mohol byť so svojou rodinou. Moja rodina a ja máme zlomené srdcia," so smútkom podal vyjadrenie Kane. 

"Eva, bola si najväčším požehnaním našich životo a sme ti vďační za chvíle radosti, ktoré si nám priniesla za tak krátku dobu. Dala si nám všetkým, hlavne tvojej mame a mne, niečo, z čoho sme byli neuveriteľne nadšení. Hoci sme zdevastovaní tým, že s nami nemôžeš dlhšie zostať, tvoja mama a ja budeme navždy milovať chvíle, kedy sme mali pri sebe tvoju krásnu dušu. Tvoj duch nám dá silu, tvoja láska útechu," znie poďakovanie nenarodenej dcére. 

 


Tagy: San Jose Sharks Evander Kane

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Jeff Chiu

DISKUSIA