VIDEO Infarktový záver pre Dúbravkovcov: Newcastle zachránili od prehry posledné sekundy

Salomon Rondon a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiSalomon Rondon a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP - Mark Kerton

LONDÝN - Futbalisti Newcastlu United aj s Martinom Dúbravkom v bránke remizovali v sobotňajšom stretnutí anglickej Premier League na pôde Bournemouthu 2:2. Hostia dvakrát skórovali v nadstavených časoch, najprv Salomon Rondon v prvom polčase a v 94. minúte vyrovnal Matt Ritchie.

West Ham zdolal Huddersfield 4:3. "Kladivári" ešte v 75. minúte prehrávali o dva góly, ale vďaka Angelovi Ogbonnaovi a dvom zásahom Javiera Hernandeza dokázali otočiť výsledok vo svoj prospech.

V ďalšom zápase Leicester City zdolal domáce Burnley 2:1, hoci od 4. minúty hral bez vylúčeného Harryho Maguirea.

AFC Bournemouth - Newcastle United 2:2 (0:1)
Góly: 48. a 81. King (prvý z 11 m) - 45.+5 Rondon, 90.+4 Ritchie
/M. Dúbravka za hostí odchytal celý zápas/

FC Burnley - Leicester City 1:2 (1:1)
Góly: 38. McNeil - 33. Maddison, 90. Morgan, ČK: 4. Maguire (Leicester)

West Ham United - Huddersfield Town 4:3 (1:2)
Góly: 84. a 90.+2 Hernandez, 15. Noble (z 11 m), 75. Ogbonna - 30. a 65. Ahearne-Grant, 17. Bacuna

Viac o téme: Newcastle United Martin Dúbravka AFC Bournemouth