VIDEO Veľká česť pre McGregora aj Cháru: Podanie rúk aj FOTO s obrovitým kapitánom Bostonu

Zdraviaci sa Conor McGregor pred buly v zápase Bostonu s Columbusom
Zdraviaci sa Conor McGregor pred buly v zápase Bostonu s Columbusom

BOSTON - Populárny Conor McGregor (30) si po prepustení z väzenia na Floride užíva Ameriku plnými dúškami. Hviezda MMA vyrazila do Bostonu na hokej, kde ako správny Ír McGregor podporoval počas sviatku Svätého Patrika domáci tím v zelenom drese Bruins, ktorý si nechal vyrobiť.

Bojovníkovi MMA sa dostalo veľkej pocty, keď mal ako hlavná hviezda večera na starosti slávnostné úvodné buly súboja s Columbusom a ako inak poctený bol aj stretnutím s obrovitým kapitánom Bruins Zdenom Chárom. 

Pre celebritu kalibru McGregor pochopiteľne neboli zavreté ani dvere do šatne Bruins. Conor ako známy motivátor nabudil hráčov Bostonu ešte pred začiatkom duelu motivačným príhovorom. Potom sa opýtal na tímového kapitána a keď zbadal v rohu sediaceho slovenského obra Cháru, pred jeho mohutnou postavou prejavil veľký rešpekt. 

Slávnostné buly medzi Zdenom Chárom a Boonom Jannerom mal pochopiteľne na starosti práve on.

 

Celé stretnutie potom Ír sledoval tesne za plexisklom. Aj keď o hokeji doteraz zrejme veľa nevedel, atmosféra v hale Bruins ho dokonale strhla, k čomu prispela aj rana pukom práve do plexiskla, kde oduševnene fandiaci McGregor stál. Takto sa radoval z víťazného gólu hokejistov Bruins, ktorí vyhrali 2:1 po predĺžení. 

Po dramatickom stretnutí došlo na odovzdávanie debien whisky a na dlhšie stretnutie s hráčmi Bruins. 30-ročný írsky bojovník si pochopiteľne spravil spoločnú fotku s kapitánom Chárom, ktorou sa sám pochválil na sociálnej sieti. 


Tagy: Zdeno Chára Boston Bruins David Pastrňák Conor McGregor

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP - Michael Dwyer

DISKUSIA