TIKET DŇA: Skvelá investícia – vložil 2 eurá, vyhral 20 000!

Zdroj: Niké

Do takého rána by sa chcel zobudiť každý. Ferdinand zo Šaštína si večer podal tiket s dvomi futbalovými zápasmi, v oboch očakával presné výsledky 3:3. A výsledok? Oba súboje kvalifikácie na EURO 2020 sa skončili podľa želaného konca, na jeho konto tak pribudlo fantastických 20 000 eur! A to všetko len pri vklade 2 eur.

Šťastný Záhorák si pre svoju výhru prišiel do bratislavskej centrály Niké. Ako prezradil, priebeh duelov vôbec nesledoval, o svojej životnej výhre sa dozvedel až ráno. „Chodím spávať vždy skôr. Takéto prebudenie som ale ešte nezažil, hoci má trochu mrzí, že prečo som nedal vyšší vklad. Ale ďakujem aj za to,“ prezradil nám. Pritom vyhrať vôbec nemusel. Oba zápasy mali totiž divoký priebeh, Nóri vyrovnávali v 97. minúte, Dáni v 93. minúte, keď už prehrávali 0:3! Alebo by neuspel, ak by sa v daný deň hrala KHL. „Ja hrám strelcov, keďže ale tam sa hrá play-off a v ponuke akýkoľvek zápas tejto ligy v daný deň nebol, vybral som si túto dvojicu kvôli výške kurzov.“ Vyplatilo sa, dve eurá premenil na 20 000 eur!

Šťastný Záhorák zariskoval a vyplatilo sa. Skúsite aj vy šťastie? Želáme vám ho minimálne toľko, koľko ho mal tento tipérsky frajer.

• Zdroj: PR článok