VIDEO AC Miláno doma len remizovalo s Udinese, Juventus bez Ronalda zdolal Cagliari

Hráč Udinese Ignazio Pussetto (hore) a Diego Laxalt z AC MilánaHráč Udinese Ignazio Pussetto (hore) a Diego Laxalt z AC Milána Zdroj: TASR/AP/Luca Bruno

TURÍN - Úradujúci taliansky majster Juventus Turín zvíťazil v utorkovom stretnutí 30. kola futbalovej Serie A na pôde Cagliari 2:0. Hostí dostal do vedenia v 22. minúte Leonardo Bonucci, v závere duelu pridal druhý zásah Moise Kean. Juventus je suverénne na čele ligovej tabuľky. Druhý Neapol má manko osemnásť bodov, ale zápas k dobru.

AC Miláno doma remizovalo s Udinese Calcio 1:1. "Rossoneri" otvorili skóre v závere prvého polčasu zásluhou Krzysztofa Piateka, ale po zmene strán vyrovnal Kevin Lasagna. Milánčania nebodovali naplno tretíkrát v sérii, predtým dva razy prehrali. V ligovej tabuľke sú štvrtí so štvorbodovým náskokom pred Laziom Rím, ktoré má dva zápasy k dobru.