Príliš vysoký medzinárodný level: Argentína uštedrila Slovákom krutú lekciu

Slovenská reprezentácia do 15 rokov
Slovenská reprezentácia do 15 rokov

MEDULIN - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 15 rokov prehrali v stredajšom súboji na turnaji v chorvátskom Meduline s favorizovanými rovesníkmi z Argentíny hladko 0:3.

Zverenci trénera Martina Žambu vo štvrtok 11. apríla o 16.45 h nastúpia proti domácim vrstovníkom, o deň neskôr ich o 12.15 h čaká duel proti mladým Číňanom. V nedeľu 14. apríla nastúpia hráči SR "15" v zápase o konečné umiestnenie na tomto podujatí.

Slovensko "15" - Argentína "15" 0:3 (0:0)
Zostava SR "15": Šurima - Úradník (65. Demjanovič), P. Nemček, Jaššo, Stareček (51. Ovšonka) - A. Gajdoš (65. Ferenčík), S. Bednár (36. Šuľák), Javorček (36. Mišovič) - Bortoli (36. Sauer), Gríger (51. Juritka), Martin Repa (55. Lacza).

Hlas (zdroj: SFZ):
Martin Žamba (tréner futbalistov SR "15"): "Argentínsky súper bol veľmi zdatný, nielen podľa očakávania technicky na vysokej úrovni, ale aj fyzicky dobre pripravený. V prvom polčase sme v niektorých ľahších situáciách neplnili dôsledne všetky úlohy, ktoré sme si stanovili, nepristupovali sme zodpovedne k súperovým hráčom. Argentínčania to využili na strelenie troch gólov. Cez polčasovú prestávku sme prestriedali a noví hráči priniesli nový vietor. Pri pohľade na skóre možno povedať, že sme sa vyrovnali Juhoameričanom, ale objektívne si myslím, že na taký medzinárodný level, aký predstavuje Argentína, v tejto chvíli ešte nemáme."


Tagy: Slovensko Argentína

Zdroj:
SITA
Foto:
sfzofficial

DISKUSIA